Bilenor Orman Urunleri Bilenor Orman Ürünleri San. ve Dış Tic. Ltd. Şti.

Ahşap Koruyucu Yağ

Anasayfa » HABERLER » Ahşap Koruyucu Yağ
share on facebook  tweet  share on google  print  

Ahşap Koruyucu Yağ

"HABERLER" için, toplam 1 sonuç arasından 1 - 1 arası sonuçlar
Ahşap
 
  Ahşap koruyucu yağ,doğal ahşap yağı, mutfak tezgah yağı Bilenor Orman Ürünlerinde.
Bitkisel esaslı ahşap koruyucu yağı Rubio Monocoat, su içermez
Rubio Monocoat Oil Plus su içermez: İçerdiği bileşikler tamamen doğal bileşiklerdir. Rubio Monocoat Oil Plus Uçucu Organik Bileşikler içermez

Moleküler bağ oluşturmak sureti ile renklendirme ve koruma sağlar.
Ahşap yağı Rubio Monocoat Oil Plus ilk birkaç mikronluk kalınlığı ile moleküler bağlar oluşturmak sureti ile ahşaba yapışır (ne film ne de doygunlaşma oluşturur)
Geleneksel ahşap cilalama sistemlerine göre sarfiyatının düşük olma nedeni budur.

Dayanıklı koruma
Moleküler bağlar sayesinde dayanıklı ve uzun ömürlü koruma sağlanır. Moleküler bağlantının oluşması için ürünün ahşapla tepkimeye girmesi için birkaç dakika beklenmesi kesinlikle gereklidir. Lifler ile ne kadar bağ oluşturulur ise koruma da o denli güçlü olur.
Kat izleri oluşmaz
Açıkta duran tüm selüloz lifleri ile bir kere moleküler bağlantı yapıldıktan sonra, ürünün kalanını ahşap ve moleküler bağlardan oluşmuş Monocoat katmanı artık kabul etmez. Kat izleri veya başlangıç izleri oluşmamasının nedeni budur.
Zamandan tasarruf sağlar:
Renklendirme ve koruma bir tek katla sağlanır. Rubio Monocoat Oil Plus katmanının üzerine ikinci bir kat atmanın bir anlamı yoktur, çünkü atılacak bu fazla katın ahşap lifleri veya daha önceden bağ oluşturmuş asıl Monocoat katmanına tutunması mümkün değildir.
Onarımı kolaydır
Bu teknoloji hasar gören ya da çizilen alanların mevzi onarımına olanak sağlamaktadır, zira sadece serbest kalmış ahşap lifleri ürünü emerler. Hasar gören ya da çizilen alanın yanına denk gelmiş ürün yapışmaz. Tepkime için gerekli sürenin geçmesinden sonra ürünün fazlası herhangi bir kat izi bırakmaksızın alınır.
Eşsiz renkler:
Rubio Monocoat Oil Plus ürününde kullanılan eşsiz pigmentasyon teknolojisi sayesinde ahşabın doğal görünümünü ve verdiği doğallık hissini bozmadan tek bir katla yoğun ve derin bir renklendirme sağlanır.
Kaynak : Ahşap Koruyucu Yağ
Tür : Sektörel Tarih : 25.10.2017
[ Tüm yazılara ulaşmak için burayı tıklayınız. ]
     
e-bülten üyeliği
Bilenordan ve sektörden haberler için bize mailinizi bırakın
Ad Soyad
e-posta
Araçlar
       
facebook  googleplus  Twitter  Delicious  Digg this